Vihjeid 1930-nda aasta New Yorkist

Toom-Kuninga 21 teeb kerge kummarduse Art Decole. Võluvad mustrid, kahepoolsed uksed ja vasksed detailid. Need nüansid hindavad üle kõige ilu ja vormi. Vormi ei peeta täna enam olulisemaks kui sisu, kuid viimase annad Sa oma kodule ise.

Siselahenduste autoriteks on sisearhitektid Kadri Tamme ja Liis Mägi.

DECO

Kodu, kus on huvitav ka vaikida. Kõnekas Deco siseviimistlus on 
keskmisest külluslikum. Tooni annab prantsuse kalasaba parkett, julgema iseloomuga tapeet, dekoratiivpuidust sein ning vasksed poleeritud detailid. Vannitoast leiab beežid ja mustad plaadid ning näpuotsaga kulda.

ART

Keskkond heal järjel boheemlasele. Siin hoiab põrand madalat profiili – maas on klassikaline tammepuidust kalasaba parkett. Kodus annavad tooni hoopis mustad detailid ning dekoratiivsed seinad. Vannitoas kõlavad ootamatult kokku beež ja türkiis ning isegi pisut puitu.

Korteri hinnas sisaldub standardviimistlus – naturaalne laudparkett, profiiliga valged siseuksed ja kõrged valged liistud, 60 x 60 cm plaat esikus. Pesuruumides on põrandal kuusnurkne ja seinas piklik keraamiline plaat, Villeroy & Boch san. tehnika ja Grohe segistid.

Art ja Deco siselahendusi on võimalik kombineerida ning tellida vastavalt kliendi soovile.

Kõige parema ülevaate siseviimistluse valikutest saad kui tuled meie kontorisse kohtumisele. Kohapeal on ka materjalide valik, et saaksid neid näha oma silmaga ja käega katsuda.

Võta meiega ühendust ja räägime lähemalt!

IDEID PINTERESTIST


Toom-Kuninga kodule sobilikud elemendid ja lahendused